ÇGC’DEN BAŞKAN DEMİRÇALI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve cemiyet üyeleri, Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Demirçalı’ya görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Yüreğir’in bir an önce ayağa kalkması için bütün çabayı gösterdiklerini, hep birlikte hareket ederek bunu başaracaklarını dile getiren Başkan Demirçalı; “Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Cafer Esendemir ve değerli yönetim kurulu üyelerine bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Yüreğir’imiz için hem sahada vatandaşlarımızla birlikte olmaya hem de rutin hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye devam ediyoruz. İlçemizin bekleyen çok önemli sorunları var ve bu sorunların çözülmesi noktasında halkımızın beklentileri var. Bu beklentilerin farkındayız. Hem merkez mahallelerimizdeki hem de kırsal mahallelerimizdeki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.” dedi.

“SİZLERİN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ”

Yoğun bir çalışma dönemine başladıklarını kaydeden Başkan Demirçalı, “Yüreğir’de çok yoğun bir tempo ile göreve başladık. Burada da yaptığımız işlerin vatandaşlarımız tarafından tabii ki duyulması açısından basınımızın özellikle bizlerle birlikte olması çok önemli. Fikir alışverişi noktasında basın mensubu arkadaşlarımızla inşallah önümüzdeki dönemde hep beraber olacağız. Ben bugün bir kez daha değerli başkanımıza ve değerli basın mensubu arkadaşlarımıza bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ise ziyarette yaptığı konuşmada, “Her şeyden önce bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti olarak yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Adana’mızın ikinci büyük ilçesi olan Yüreğir’in bekleyen sorunlarına kısa sürede çözüm sunacağınıza inanıyoruz.” dedi.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, günün anısına Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı’ya çiçek takdiminde bulundu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR