BAŞKAN DEMİRÇALI TEBRİK ZİYARETLERİNİ BİTİRİYOR

Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, tebrik ziyaretlerini Mayıs ayı sonuna kadar sadece Cuma günleri kabul edeceğini açıkladı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde halkın büyük sevgisini kazanarak göreve başlayan Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, hayırlı olsun ve tebrik ziyaretlerini ay sonuna kadar sadece Cuma günleri kabul edeceğini açıkladı.

Gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür ederek vakit kaybetmeden Yüreğir için söz verdiği hizmet ve projeleri hayata geçirmek istediğini belirten Başkan Demirçalı, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı;
“Kıymetli Hemşehrilerim; Öncelikle seçildiğim günden bu yana gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. Layık gördüğünüz Yüreğir Belediye Başkanlığı makamında şahsımı ziyaret etmek ve tebriklerinizi sunmak için değerli zamanınızı ayırdığınız için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum. Gösterdiğiniz bu ilgi ve sevgi, sizlere karşı sorumluluğumuzu yerine getirme ve Yüreğir’e olan hizmet borcumuzu ödeme konusunda bizlerin motivasyonunu bir kat daha artırdı. Bizleri bu makama hizmet etmemiz için getirdiniz. Bu bilinçle, çok vakit kaybetmeden artık Yüreğir için sözünü verdiğimiz hizmet ve projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Anlayışınıza sığınarak, tebrik ziyaretlerini Mayıs ayının sonuna kadar sadece Cuma günleri kabul edeceğiz. Sonrasında ise sizleri şahsen ben ziyaret etmek istiyorum. Anlayışınız için hepinize şimdiden teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

İLGİLİ FOTOGRAFLAR