BAŞKAN DEMİRÇALI’DAN ‘ANNELER GÜNÜ’ SÜRPRİZİ

Yüreğir Belediyesi Anneler Günü dolayısıyla öğrenci annelerine sürpriz kahvaltı programı düzenledi. Eşi Fidelya Demirçalı ile birlikte programa katılan Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, konuk annelere elleriyle kahvaltı servisi yaptı.

Yüreğir Belediyesi Anneler Günü’nde kültürevleri öğrencilerinin annelerini de unutmadı. Anneler için özel bir kahvaltı programı düzenleyen belediye ekipleri, hem öğrenciler hem anneleri için unutulmayacak bir programa imza attı.
Müze Kafe’de düzenlenen programa eşi Fidelya Demirçalı ile birlikte katılan Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, annelere elleriyle kahvaltı servisi yaptı. Annelerle samimi bir şekilde sohbet eden Başkan Demirçalı, onlara çiçek vererek bu özel günlerini kutladı.

Annelerin değerinin hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini söyleyen Başkan Demirçalı, “Hayatımızdaki en değerli hazine olan annelerimiz, birçok zorluğa göğüs gererek, fedakârlıklarıyla yaşamımıza anlam katıyor. Biz de Anneler Günü öncesi sevgili öğrencilerimizin annelerine böyle bir sürpriz yapmak istedik. Yüzlerindeki samimi gülümseme bizleri çok mutlu etti. Onların varlığı, bize güç veriyor. Sabrın, fedakârlığın, merhametin, özverinin timsali annelerimize sadece bir gün değil, her zaman sevgi ve saygımızı göstermeliyiz. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun” diye konuştu.

Eşi Fidelya Demirçalı ile birlikte annelere günün anısına hediye takdim eden Başkan Demirçalı’ya etkinliğe katılan anneler de bu özel jestten dolayı teşekkür ettiler.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR