BAŞKAN DEMİRÇALI ENGELLİ PERSONELLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla belediyede görev yapan engelli personeli makamında ağırladı.

Belediyenin farklı bölümlerinde çalışan engelli personeller ile bir süre sohbet eden ve her bireyin birer engelli adayı olduğuna dikkat çeken Başkan Demirçalı, doğuştan veya sonradan bir şekilde engelli olan insanların yaşamlarını kolaylaştırma adına toplumun her kesimine büyük görevler düştüğünü söyledi.

Engelli personelleri ile sohbetinde hep birlikte büyük bir aile olduklarını, tek gayelerinin insanların mutlu yaşadığı bir ilçe tesis
etmek olduğunu vurgulayan Başkan Demirçalı, hizmetlerindeki gayretleri dolayısıyla engelli personeline teşekkür etti.

Engelsiz bir Yüreğir hedeflediklerini kaydeden Başkan Demirçalı, “Engelli bireylerimizin toplumsal hayata kazandırılması ve hayat standartlarının yükseltilmesi tüm toplumu güçlendirecektir. Yüreğir’de engelli bireylerimizin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üreteceğiz. Engelli vatandaşlarımızın her türlü talep ve ihtiyaçlarını karşılamak, Yüreğir’i engelsiz bir ilçe yapmak için özenle çalışacağız. Bu vesileyle Engelliler Haftası’nın engelli bireylerimize karşı olan hassasiyetin artmasına katkı sağlayacağını ümit ediyor, tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların her an yanında olan kıymetli ailelerine sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.” dedi.

Personelin istek ve ihtiyaçlarını da soran Başkan Demirçalı, günün anısına hediye verdi.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR