Kültür Merkezi

YÜREĞİR KÜLTÜR MERKEZİ 
Yüreğir ilçemizle birlikte tüm Adana’ya hizmet edecek,  büyük çaplı toplantılar, seminerler, nikah törenleri  v.b. etkinliklerin yapılması amacıyla bir eseri daha Yüreğir’e kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Yüreğir’e son yıllarda yapılan özel ve kamu yatırımları ile ilçemiz hızla gelişiyor. İlçemizin ihtiyacı olan sosyal ve kültürel faaliyetlerinin yapıldığı tesisler yaparak halkımızın hizmetine sunuyoruz.
Yapımı 2014 yılı başında tamalanan Yüreğir Kültür Merkezi dış görüntüsü itibari ile modern bir yapıda olmakla birlikte,  Selçuklu Osmanlı mimarisinden esintiler taşımaktadır. 3 adet salonu, 1000 kişilik 1 adet salon ve 2 adet 200 kişilik salon ve fuaye salonlarından oluşan toplam 1400 kişi kapasitesindeki Kültür Merkezimiz ilçemize ve komşu ilçelerimize de hizmet etmektedir. Her bölgeden ulaşımı kolay park problemi de olmayan bir konumdadır.
Mevcut bulunan parkımızın kalan yerleri tekrar düzenlenip daha işlevsel hale getirilmiş, bitki örtüsü, açık alan spor malzemeleri, bahçe mobilyaları ile Kültür Merkezimizin etrafında muhteşem bir tabii güzellik oluşturulmuştur. Adanalı hemşerilerimizin hemen her alanda kullanacağı çok güzel kalıcı bir tesis yapmanın haklı gurunu yaşıyoruz.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR